Hurda Alım Satımı

Ankara Hurdacı

Ankara hurdacı hizmetimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir her türlü metali alıp onu doğaya kazandırmayı hedefliyoruz. İşlevini yitiren eşyalar ve metaller, kullanılmayan ancak farklı şekillerde değerlendirilebilen ürünler, hurda kategorisine girer. Hurdalar büyük ve küçük ekipman parçaları olarak birbirinden ayrılabilir. Büyük ekipman parçaları için;

 • Dosya dolapları,
 • Demir veranda sandalyeleri,
 • Eski metal mobilyalar,
 • Eski arabalar,
 • Sıhhi tesisat armatürleri,
 • Ekranlı kapılar,
 • Pencereler gibi ürün listeleri yapılabilir.

Bunların dışında, bakır kablolar ve çelik aletler de küçük ekipman parçaları olarak kategorilendirilir. Fabrikalar, üretici alanları, bina tadilatları en çok hurdanın çıktığı alanlardır.

Ankara hurdacı hizmetleri, metal alımları yapar. Metal yüksek oranda geri dönüştürülebilir bir maddedir. Bu sebeple bireylere ve işletmelere gönderdikleri metal hurdalar için ödeme yapılır. Ardından yeni ürünlere dönüştüren üreticilere satılır. Bunlar genellikle geri dönüşüm tesisleri olur.

Ankara Hurdacı Telefon Numarası

Ankara hurdacı telefon numarası ile hurda ofisiyle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Ankara hurdacı hizmetinde çalışan profesyonel kadro ile iletişime geçebileceğiniz telefon numarasını web sitesinin iletişim bölümünden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ankara hurdacı telefon numarası

Çeşitli bilgilendirmeler ve fiyatlandırmalar için yüz yüze görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Ancak ulaşım probleminiz bulunduğu takdirde telefon aramaları da gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Ankara hurdacı hizmetlerimiz için talep oluşturarak mevcut konumunuzu belirtip ek bir nakliye masrafı var mı veya yok mu öğrenebilirsiniz.

Ankara Siteler Hurdacı

Ankara siteler hurdacı, radyoaktif metaller dışında her türlü metalleri geri dönüşüm için temin eden bir hizmet sunar. Kullanım dışı bakır, demir gibi malzemeler farklı alanlarda kullanılmak üzere alınır. Hurda, demir içeren ve demir içermeyen gibi kategorilere ayrılır. Demirli metaller ve alaşımlar demir ile yapılır. Çelik, dövme demir ve dökme demir, demirli metallerin yaygın örnekleridir.

Demirli metallerin sahip olduğu manyetik özelliği sayesinde mıknatıs ile ayırt etmek kolaydır. Demir içeren metaller de pas nedeniyle zarar görebilir. Pirinç, bakır, alüminyum ve kalay içeren demir dışı metaller, demir içermez ve manyetik değildir. Demir dışı metaller de paslanmaya karşı dayanıklıdır. Demirli metal, dünyadaki geri dönüştürülmüş en iyi malzemedir. Bu sebeple Ankara hurdacı hizmetleri demir metallere ek bir önem verir.

Ankara siteler hurdacı

Altındağ’da bulunan sitelerde yer alan hurdacı şubesi, elinizde bulunan her hurdayı ev ve iş yerlerinizden alabilir. Geri dönüştürülebilen malzemelerin çöp olmasının önüne geçen Ankara hurdacılık hizmetleri, profesyonel bir kadro ile çalışır. Alınan hurdalar kilogram cinsinden tartılarak fiyatlanırlar.

Kızılcahamam Hurdacı

Kızılcahamam hurdacı sayesinde depoda toz toplayan metal armatürler veya eski ofis ekipmanlarınızı elden çıkarabilirsiniz. Yenilemeler veya taşınma işlemlerinden çıkan hurda metaller için İstanbul Hurdacı ile iletişime geçerek bu malzemelerin çevreye duyarlı bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Hurda olduğu düşünülen her eşya metal olarak adlandırılır. Her metalin bir hacmi ve değeri vardır. Mesela demir dışı metaller, daha değerli ve egzotik metaller kapsamına alınır. Demir dışı metaller;

 • Altın,
 • Magnezyum,
 • Kalay,
 • Nikel,
 • Gümüş,
 • Platin grubu maddelerdir.

Kızılcahamam hurdacı

Egzotik metaller kategorisi ise:

 • Kobalt,
 • Cıva,
 • Titanyum,
 • Tungsten,
 • Arsenik,
 • Berilyum,
 • Bizmut,
 • Seryum,
 • Galyum,
 • Zirkonyum gibi maddeleri dahil eder.

Egzotik olarak adlandırılan metaller, nadir bulunduğundan dolayı değerlidir. OSHA yönergeleri dahilinde her türlü metal Kızılcahamam hurdacı firmasıyla geri dönüştürülebilir.

Çankaya Hurdacı

Çankaya hurdacı, diğer geri dönüşüm türleri gibi hurda metal geri dönüşümünde de birçok önemli çevresel faydalar sağlar. Mevcut malzemeleri yeniden kullanmak, yenilerini oluşturma ihtiyacını azaltır. Bu durum da metal cevheri ve diğer işlenmemiş malzemeler için madencilik ihtiyacını azaltır. Geri dönüşüm ayrıca çöplüklerden uzak tutar.  Metal kaliteden ödün vermeden defalarca geri dönüştürülebildiğinden onu atmak için herhangi bir neden kalmamış olur.

Çankaya hurdacı

Çankaya hurdacı, Ankara’da vermiş olduğumuz hurdacılık hizmetler alanlarımızdandır. Geri dönüşümün yaygınlaşmasını sağlayan hurda sektörü, İstanbul Hurdacı ile hızla büyümektedir. Bir telefon uzağınızda bulunması itibariyle, her türlü metal malzemenizi direkt olarak değerlendirebilirsiniz.

Sincan Hurdacı

Sincan hurdacı hizmetimiz, İstanbul Hurdacı firmamızın, metallerin çevreyi kirletmesini engelleyerek geri dönüşüme katkıda bulunduğu bir diğer hizmet alanıdır. Bu işlem belirli bir süreçle ilerler. Geri dönüştürülen hurda ilk önce bir geri dönüşüm tesisi tarafından toplanıp sıralanır ve daha sonra işlenir. İşlemler bittikten sonra ise parçalanır.  Yeniden kalıplanıp satılmadan önce eritilmek üzere büyük bir fırına gönderilir. Bu şekilde, maddeler hayata kazandırılır.

Sincan hurdacı

Ankara hurdacı hizmetleri olarak geri dönüşümlerin her zaman en iyi çevresel uygulamalar olduğu fikrine bağlı kalınır. Hurdalar, asıl sahibinden alınırken ince ayrıntılarla ölçülüp tartılır. Hurdanın cinsi belirlenir ve o anın şartlarına göre bir fiyat biçilir. Fiyatlar güncel hurda piyasasına göre değişir. Sincan hurdacı olarak atık düzeyini olabildiğince düşürmek ve asıl kullanım amacının yok olduğu maddeleri farklı ürünlere dönüştürmek hedeflenir.

İvedik Hurdacı

İvedik hurdacı şubesi üzerinden profesyonel ekiple iletişime geçerek farklı alanlarda kullanılabilecek hurda eşyalarınızı firmamızda değerlendirebilirsiniz. Güvenilir hizmetlerimizden biri olan Ankara hurdacı, birçok farklı şehirde aktif olarak çalışmaktadır. Geri dönüştürülebilir malzemelere önem verilir. Bu malzemeleri ekonomiye kazandırarak bütçelere katkı sağlanır. Biriken atıklar değerlendirilirken ek gelir elde edilir. Bu şekilde hurda sahiplerine Ankara hurdacı hizmetimiz yol gösterir.

İvedik hurdacı

Elde olan metalleri, çöp olmasındansa katkı sağlayacağı alanlara gönderebilmek önemlidir. Bu önem çok eski yıllardan beri süregelen bir durumdur. Sadece hurda alım ve satımı yaparak hem çevreye hem de kendi cebine katkı sağlayan insan sayısı, hatırı sayılacak kadar çoktur. İvedik hurdacı şubesi, bu tutuma katkı sağlayarak geri dönüşüm adına hurdacılık sektöründe gelişim gösterir. İstanbul Hurdacı firmamız, Ankara hurdacı hizmetlerinde önemli ilerlemeler kaydetmiştir.

Mamak Hurdacı

Mamak hurdacı hizmetlerinin aldığı metaller, önemli bir endüstriyel metal ve alaşım kaynağı olan maddelerdir. Ayrıca birçok üretim alanlarında kullanılırlar. Özellikle:

 • Çelik,
 • Bakır,
 • Kurşun,
 • Alüminyum,
 • Çinko maddelerinin üretimleri buna dahildir.

Mamak hurdacı

Daha küçük miktarlarda kalay, nikel, magnezyum ve değerli metaller de hurdadan geri kazanılır. Hurda genellikle harmanlanır ve hurdanın türetildiği alaşımlara benzer veya onlardan daha karmaşık alaşımlar üretmek için yeniden eritilir. Ankara hurdacı, Mamak şubesiyle, yakın çevrede bulunan hurdalarınızı alarak onları dönüştürür.

Keçiören Hurdacı

Keçiören hurdacı firması geri dönüşüme katkı sağlar. Var olan deneyimli ekip ve hurdacılık sektöründeki üstün hizmet anlayışı ile dönüştürülebilir metalleriniz için kapınıza kadar gelir. Ankara hurdacı hizmetleri sizden alınan metallerin değeri ve boyutuna göre size ödeme yapar. Siz de hem çevreye hem de cebinize katkı sağlamış olursunuz.

Keçiören hurdacı

Hurda metal değerlidir çünkü evinizden ofisinize kadar bulunması kolay bir şeydir. Tüketiciler geri dönüşümü ve çevreye sağladığı faydaları düşündüklerinde, genellikle teneke kutularının, plastik şişelerinin, gazetelerinin ve karton kutularının dönüştürülebilir yanlarını kullanarak bilinç oluştururlar.

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut hurdacı, geri dönüşümün önemini hem çevresel hem de ekonomik olarak ön plana çıkarır. Tüm hurda metal eşyalarınızı atmak yerine geri dönüştürmek, çevremizi geliştirmede büyük rol oynar. Hurda metal içeren veya hurda metalden yapılmış ürünler çöplüklere götürüldüğünde, bunların ayrıca toprağa veya yakındaki herhangi bir suya sızarak her ikisini de kirletebilen cıva ve kurşun gibi toksinler içerdiği bilinmektedir.

Etimesgut Hurdacı

Hurda geri dönüşümü, bu metalleri toplu alanlardan uzak tutarak Etimesgut hurdacı ve şubeleri gibi deneyimli geri dönüşüm firmalarının kendilerine getirilen tüm temel ve değerli metalleri işlemesini sağlar. Ankara hurdacı ve şubeleri, metalin geri dönüştürülmesini sağlayan ve daha sonra üreticilere satılan bir çevre kazanımı olmuştur.

Pursaklar Hurdacı

Pursaklar hurdacı firmasını kullanarak, hurda metalinin geri dönüştürülmesinin önemli olmasının nedenleri vardır. Bu şekilde geri dönüştürülmüş hurda kullanmak, üreticiler için sıfırdan yeni metaller yapmak adına daha avantajlıdır. Maden cevheri madenciliği sürecinden elde edilen yepyeni metalleri satın almak zorunda kalmaktan çok daha uygun maliyetlidir. Geri dönüşüm, yalnızca topraktan suya ve elektriğe kadar doğal kaynaklarımızı çok daha az tüketmekle kalmaz, aynı zamanda üreticilere sağlanan tasarruflar, üreticilerin maliyetleri düşürmesine ve bu tasarrufları tüketicilere aktarmasına olanak tanır.

Pursaklar hurdacı

Bunlar, hurda metalin gelişen bir endüstri haline gelmesinin, binlerce iş yaratmanın ve şehirlere ve kasabalara milyonlarca yeni vergi geliri getirmesinin temel nedenleridir. Geri dönüştürücüler, otomobil veya ev eşyası imalatından şantiyelerde veya yeni yol altyapı projelerinde ihtiyaç duyulan ekipmana kadar her şey için önemli metaller sağlayarak ekonomimizdeki büyümede hayati bir rol oynamaktadır. Ankara hurdacı hizmet veren İstanbul Hurdacı firmamızla iletişime geçerek hem çevresel faktörler, hem de ekonomik faktörlere yeni bir yön kazandırılabilir.

Ankara Hurda Alımı

Ankara hurda alımı işleminde metaller önemli bir yer kaplar. Metal, belirli işletmelerde yaygın olarak bulunur. İnşaat alanlarında sıklıkla, tonlarca çelik kiriş bulunabilir. Elektrikçiler metal kablo kullanır ve bu kablolar geri dönüşüm için değerlidir. Bu ürünler çöpe atılmadan geri dönüşüme gönderilebilir.

Ankara hurda alımı

Ankara hurda alımı ile bu mümkündür. Ankara ve çevresi illerde ikamet eden kişiler çalışmalardan arta kalan metalleri değerlendirebilirler. Ankara hurdacı ile bu işlem kolaylaştırılmış bir şekilde ilerler. Firmamızla yüz yüze veya telefon ile iletişime geçerek hurdalarınızı ulaştırmanız mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Fiyatlarındaki Değişim Neye Bağlıdır?

Hurda fiyatları döviz kuruna göre değişiklik gösterir. Bu değişiklik günlük olarak bile fiyatlar değiştirebilmektedir.

Hurda Göndermek için Nasıl İletişime Geçilmelidir?

Hurda alımlarınız için internet sitesinde bulunan iletişim bilgileriyle firmaya ulaşabilirsiniz.

Kablolar Geri Dönüşüm için Verilebilir mi?

Kablolar, boru lama, soyma bakır olarak birbirinden ayrılır. Belirli fiyatlandırma sistemiyle bakır kablolar geri dönüşüme kazandırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara