hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurda fiyatları, güncellenen hurda fiyatları listesi doğrultusunda belirlenmektedir. Londra Metal Borsası üzerinden yapılan fiyatlandırmalar, döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalardan doğrudan etkilenmektedir. Bu sebeple bakır hurda ticareti yapmayı planladıysanız hurda fiyatlarını güncel olarak takip etmeniz kar ve zarar oranınızı belirlemenize ve ne kadar maddi kazanım elde edeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır.


Bakır Hurda Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Bakır hurda fiyatlarını değişimini sağlayan pek çok faktör vardır. Bakır hurda satışı gerçekleştirmek isteyen ve sektöre yeni adım atmış kişiler bunu merak etmektedir. Temelde bakır hurda fiyatları:
 • Londra Metal Borsası’ndaki değişimlere göre artmakta ya da azalmaktadır.
 • Bakır hurdaların çeşitlerine göre fiyatlandırma değişim göstermektedir.
 • Bakır hurdaların satışları kilograma endeksli bir şekilde gerçekleştirildiğinden, kiloca ağır olan hurdalar daha yüksek parasal değere sahiptir.
 • Hurda ticareti içerisinde iyi bir konum kazanmak istiyorsanız, güncel hurda fiyatlarını belli aralıklarla incelemelisiniz. Bu sayede firmanız adına doğru adımları kolayca atabilirsiniz.
bakır hurda fiyatları
 

Bakır Hurda Alan Firmalar

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe önemli bir yere sahip olan firmaların ticaretini, bakır hurda alan firmalar sağlamaktadır. Bakır hurda alan firmalar, sektör içerisinde bakır hurdaların yer aldığı bütün materyalleri toplayarak, geri dönüşüme kazandırmaktadır. Genel olarak değerlendirildiğinde bakır hurdaların, hurdacılık sektöründe en çok rağbet gören hurdalardan biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Değerlendirilen hurdalar, talepler doğrultusunda sökülür, parçalanır, nakliye edilir ve geri dönüşüme dahil edilir. Sitemiz içerisinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz hurdacılar yer almakta olup, güvenli bir şekilde sektörün güncel fiyatlandırmaları üzerinden satış işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Bakır hurdaların özellikle sektör içerisindeki yeri düşünüldüğünde; kablo hurdaları, hat hurdaları ve ev elektroniğinde bile yer almaktadır. Endüstriyel ve evsel anlamda geniş bir kullanımı bulunan hurda işleyişlerinin satışı, dağıtımı ve geri dönüşümü belediye izinleriyle sağlanabilmektedir. Hurdalarınızı satarak bütçenize katkı sağlayabileceğiniz gibi, ekonomi ve doğaya da katkıda bulunabileceksiniz. Firmamızda yer alan hurdacıların tamamı gerekli belgelere sahip olarak, tamamen insan sağlığına uygun olarak çalışma yürütebilmektedir.

Bakır hurda alımı noktasında firmalar, çeşitli standartlara göre ücretlendirmeler hazırlayarak alım ve satım işlemlerini sürdürebilmektedirler. Tercih edilen ürünler içerisinde kablo artığı, elektrik hattı ve fabrika çıkışı gibi ürünler yer alabilir. Ürünleri satmak istediğinizde, satıcıya ulaşarak, ürünler hakkında bilgilendirme alabilir, ortalama ücret bilgisini öğrenebilir, nakliye ve söküm dahil şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Alternatif firmalar içerisinde tercih edebileceğiniz birçok seçenek kullanıcıları bekliyor. Bakır hurda alımında ücretlendirme yapıları, bakırın durumuna, ağırlığına ve opsiyonel olarak belirlenebilen nakliye ve söküm işlemlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel fiyatlandırmalar, memnun müşteri garantisi, alanında uzman ekip arkadaşları ve çok daha fazlası sizleri sitemiz içerisinde bekliyor.


Hangi Bakır Hurda Çeşitleri Alınmaktadır?

Bakır hurda seçeneklerinde birçok opsiyon yer alabilmektedir. Tercih edebileceğiniz hurda seçenekleri arasında en geniş skalaya sahip olan bakır hurdalar birçok yapıda yer alabilmektedir. Londra Metal Borsasına göre değişen ücretlerine göre oluşan fiyatlarıyla, kullanıcılara ödeme yapılmaktadır. Hurda işleyişlerinde tamamen sertifikalı olan iş ortaklarımız ile insan sağlığına en az olumsuz etkisi olacak geri dönüşüm işlemlerini yürütmekteyiz. Bakır materyalleri arasında bulunan bütün materyaller ile ilgili dönüşüm sağlayan geri dönüşüm tesisimiz, topluma ve eknomiye geri dönüşüm ile birlikte fayda sağlayabilmektedir. Geri dönüşüm tesisleri, bölge ve şehre göre değişiklik gösterebilmektedir.
hurda bakır fiyatları

En Çok Tercih Edilen Bakır Hurda Seçenekleri
En çok tercih edilen bakır hurda seçenekleri arasıdna yer alan opsiyonel seçenekler arasında, siz de sahip olduğunuz hurdaları değerlendirebilir ve satış işlemlerini firmanızda değerlendirebilirsiniz. Piyasa içerisinde en çok rağbet gören bakır hurdaları:
 • Soyma Bakır Hurdası
 • Lama Bakır Kesmesi
 • Elektronik Lama Bakır
 • İnce Elektronik Levha Araiş
 • Antkron Kırma
 • Trafo Lama Bakır
 • PTT Kırması
 • Külçe Bakır
 • İnce Kırma
 • Kalay Kaplamalı Soyma
 • Karışık Kablo Kırma
 • Tenekeci Bakırı
 • Kırkambar Bakır
 • Bakır Alaşımlı Hurdalar
 • Bakır Hurda Fiyatları
Bakır hurda fiyatları, hurdanın durumuna göre belirlenerek ücretlendirilmektedir. Yazımızın başında da belirlediğimiz üzere, bakır hurdaların satışında birçok alternatif bir araya getirilerek ücretlendirme oluşturulur, buna da uygun olarak hurda fiyatları değerlendirilerek ücretlendirmeleri bir araya getirilir. Bakır hurda fiyatları, Türk Lirasının değer kaybetmesinin ardından son dönem içerisinde değer kazanmayı başarmış, buna uygun olarak da ücretlendirilmektedir. En ucuz maden olarak nitelendirilen bakır, çeşitli alanlarda kullanılabilmekte ve kolaylıkla geri dönüşüme alınarak, tekrar insan kullanımı için hazır hale getirilebilmektedir. En değerli bakır materyali olarak gösterilen Lama Bakır, ortalama 40-60 TL arasında fiyatlandırmayla işlem görebilmektedir. Fiyatlandırmalar Londra borsasına göre değerlendirilerek, günlük olarak değişikliğe uğrayabilmektedir. Bu noktada hurda bakır ticareti ile ilgileniyorsanız, güncel hurda fiyatlarını belli periyotlarda incelemeniz, firmanızın yararına olacaktır.

Hurda yapıları ve hurda işleriyle ilgili detaylara siz de sitemizde yer alan firmalarla ulaşabilirsiniz. Hurdacını Bul ile, bulunduğunuz bölgeye en yakın hurdacı firmasına erişim sağlayarak istediğiniz bakır hurdalarınızından kilogram bazında yüksek oranda maddi kazanımlar elde edebilirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları