hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Beylikdüzü Hurdacı

İstanbul’un hurdacılık sektörünün gelişim gösterdiği firmalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple, Beylikdüzü içerisinde hurda eşya satın alan çok sayıda firma da bulabilmek mümkündür. Evlerde, iş yerlerinde ve benzeri alanlarda kullanılan eşyalar, belirli sebepler doğrultusunda hurdaya çıkabilmektedir. Hurdaya çıkan eşyaları çöpe atmak ya da bir kenarda bekletmek yerine satarak kazanç sağlayabilmeniz mümkündür.

Ülkemizde hemen hemen her şehirde hurdacılık sektörü aktif bir şekilde ilerlemektedir. Beylikdüzü’de hurdacılık sektörünün yoğun olduğu yerlerden biridir. Hurdacılık, eski adıyla eskicilik herkesin eski eşyaların satabileceği sektörlerden biridir. Kullanmadığımız, eskimeye yüz tutan ve işlevini yitirmiş tüm eşyaları hurda firmalarına satabilirsiniz. Beylikdüzü hurdacı firmaları hurda değeri görmüş her eşyayı değerinde satın almaktadır. Hurda eşyalar, farklı fiyatlar doğrultusunda satın alınabilmektedir. Bu fiyatları belirleyen birçok faktör vardır ancak en önemlisi hurda firmalarıdır. Hurda firmaları, ihtiyaçları doğrultusunda hurda eşyalar için belirleyecekleri fiyatları piyasaya entegre bir şekilde değiştirebilmektedir. İstanbul semtlerinden biri olan Beylikdüzü, hurda sektörünün yoğun olarak çalıştığı alanlardan biridir. Bu sebeple, her türlü hurda eşya değerinde ve daha yüksek tutarlara satın alınmaktadır.


Beylikdüzü Hurda Alan Yerler

Beylikdüzü hurdacı, ülkemizde uzun süredir varlık göstermektedir. Geçmişte eskici olarak bilinen bu sektör, günümüzde hurda firmaları yoluyla insanlara hizmet vermektedir. Hurda firmaları, farklı bölgelerde ve şehirlerde bulunmakta ve aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Beylikdüzü’de bu firmaların yoğunlukta olduğu adreslerden biri olmaktadır. Beylikdüzü hurda alan yerler diğer bölgelerdeki hurda firmalarının ülkemize birçok katkısı bulunmaktadır. Çevre kirliliğini engelleme, geri dönüşümü kolaylaştırma, hammadde tasarrufu sağlama ve bunların yanı sıra, ülke ekonomisine büyük oranda katkı sağlama gibi faydaları bulunan hurda firmaları eski eşyalara sahip bireylerin de kazanç elde etmesine imkan tanımaktadır.

beylikdüzü hurdacı

Beylikdüzü Hurda Fiyatları

Beylikdüzü’nde bulunan hurda firmalarına pek çok eski eşyanızı satabilirsiniz. Ancak her sattığımız eşya için hurda firmalarının aynı fiyatı ödemesi mümkün değildir. Beylikdüzü hurda fiyatları aşağıdaki gibidir;
 • Bakır Hurdası: 150₺ ile 170₺
 • Krom: 32.70₺ ile 34₺
 • Kağıt Hurdası: 0,50₺ ile 1₺
 • Kablo Hurdaları: 55₺ ile 120₺
 • Plastik Hurda: 0.75₺ ile 3₺
 • Nikel Hurdası: 92₺
 • Demir Hurdası: 8₺
Yukarıdaki maddeler kilogram birim fiyatını belirtmektedir. Ancak sektörel ve döviz bazlı değişim göstermektedir. Bu maddelerde bulunan fiyatlar doğrultusunda Beylikdüzü’nde yer alan hurda firmalarına hurda eşyaları satabilmeniz mümkündür. Beylikdüzü hurdacı firmaları, eşyaları değerinde ve hatta daha fazlasına satın almaktadır. İstanbul ilinde bulunan Beylikdüzü, hurda eşya alım satımının yoğun olarak gerçekleştiği bölgelerden biridir. Bu sebeple, sürekli olarak hurda eşyaya ve bu eşyaların geri dönüştürülmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bölgede bulunan hurda firmaları ile iletişime gerecek hurda eşyaları satabilirsiniz.


Beylikdüzü Hurdacı Telefonu

Beylikdüzü’nde hurda eşyalar değerinde satın alınmaktadır. Ancak her hurda eşyanın fiyatı farklılıklar göstermektedir. Hurda fiyatlarını öğrenmek için Beylikdüzü hurdacı telefonu sizlere yardımcı olacaktır.  Bu faktörler ise aşağıdaki gibidir;
 • Hurda eşyaları satın alacak olan firma
 • Hurdaya çıkan eşyanın durumu ve kullanılabilirliği
 • Eşyanın çalışırken olan değeri
 • Hurdaya olan ihtiyaç
 • Hurda firmasının bulunduğu adres ve şehir
 • Hurda eşyaların ağırlığı ve adedi
Yukarıdaki ve benzer ölçütler doğrultusunda hurda eşyaların fiyatları belirlenmektedir. Ancak günlük hayatımızda kullandığımız her eşya hurdaya çıkabilmekte ve Beylikdüzü hurdacı firmaları tarafından satın alabilmektedir. Bu sebeple, her hurdanın sabit fiyatta olması mümkün değildir. Hurda firmalarına satmayı istediğiniz ürünlerin içerisinde bulunan maddeler de değeri belirleyen faktördüler arasında yerini almaktadır. Hurda firmaları, eşyaları geri dönüştürmek için satın almaktadır. Bu nedenle en önemli faktör; satmayı istediğiniz hurda eşyanın geri dönüştürülebilir olmasıdır. Kullanmadığımız ürünler, geri dönüştürülemezse ya da içerisinde bu tip bir madde barındırmazsa hurda firmaları tarafından satın alınmamaktadır.
beylikdüzü hurdacı numarası

Hurda Eşyalar Nasıl Satılır?
Evimizde, iş yerlerimizde ve günlük hayatta birçok alanda kullandığımız eşyalar belirli bir süre sonra artık kullanılamaz hale gelebilir. Eşyaların kullanılamaz hale gelmesi, hurda değeri kazanmalarına sebep olur. Özellikle geri dönüştürülebilir maddeleri içerisinde barındıran ürünler, hurdacılık sektörü açısından çok daha değerlidir. Günlük hayatta kullandığımız eşyaların hurdaya çıkmasının pek çok sebebi vardır. Kimi zaman beklenmeyen kazalar sonucunda eşyalar, hurdaya çıkarken kimi zaman da kullandığımız eşyaların kullanım ömrü bitebilmektedir. Bu tip sebepler doğrultusunda eşyalar kullanım süresini doldurmaktadır. Kullanılamayan, eskiyen ve işlevini yitirmiş eşyalar ise hurda firmalarına satılmaktadır. Beylikdüzü’hurdacı firmalarına eşyaları satmak için tercih edilebilecek birçok yöntem vardır. Bu yöntemler ise aşağıdaki gibidir;
 • Mahalle ve sokaklarda gezen hurda arabalarına eşyalar satabilmektedirler.
 • Hurda firmalarının adreslerine hurdalar ulaştırılabilmektedirler.
 • Hurda firmaları ile iletişime geçerek adresten eşyaları almaları istenebilmektedir.

Yukarıdaki yöntemler doğrultusunda hurda firmalarına hurda eşyaları piyasa ederi üzerinden satabilmeniz mümkündür. Beylikdüzü hurdacı firmaları yukarıdaki yöntemleri tercih ederek sizlerden değerinde hurda eşya satın almaktadır.

Hurda Eşyalar Neden Satılmalı?
Beylikdüzü’nde yer alan hurda firmaları, uzun süredir geri dönüşüme destek veren firmalar arasındadır. Hurda eşyaları, bu firmalara satmanız için birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları şu şekildedir;
 • Hurda eşyaların yer kaplamasına izin vermemek
 • Eşyaları çöpe atmak yerine geri dönüştürülmesine imkan sağlamak
 • Eski eşyaları satarak maddi kazanç sağlama
 • Çevre kirliliğini engellemeye yardım etmek

Yukarıdaki ve benzer sebepler doğrultusunda hurda firmalarına eşya satılmaktadır. Eski eşyalardan kazanç sağlamamıza imkan tanıyan hurda firmaları, satın aldıkları her eşyayı geri dönüşüm sektörüne yönlendirmektedir. Böylelikle eski eşyalar içerisinde yer alan geri dönüştürülebilir ürünler, tekrar çevreye kazandırılmaktadır.

Hurdacını Bul’da  Beylikdüzü hurdacı firmalarına kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizdeki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşarak, bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları