hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Fatih Hurdacı

Fatih hurdacı için demir hurdasının önemi günden güne artmaktadır. Bunun birkaç sebebi bulunmaktadır. Başlıca sebebi ise; Türk demir sektörünün yıllar içinde artan hammadde ihtiyacına karşılık verememesidir. Demir rezervleri ülkemizde kısıtlı miktarda bulunmaktadır. Diğer sebeplerinden biri ise; demir hurdasının madenlerden çıkartılmasındansa geri dönüşüm yoluyla hammadde haline getirilmesinin daha az maliyetli olmasıdır. Durumun böyle olması haliyle hurda demire talebi artırmıştır. Demir ucuz bir metaldir. Bu özelliği onu birçok sektörde kullanılabilen bir hammadde yapmaktadır. Alım-satımı çok geniş olan demirin hurda olarak rağbet görmesi normaldir. Bu yazımızda Fatih hurdacı ve hurda demir fiyatları hakkında sizlere gerekli bilgileri vermeye çalışacağız. Platformumuz sayesinde bugüne kadar tonlarca demir hurda alım-satım yapan firmalara ulaşabilir ve fiyat vermelerini talep edebilirsiniz.
 

Fatih Hurdacı Firmaları

Birçok farklı sektörde kullanılan ve görece ucuz olan demir oldukça talep edilen bir hammaddedir. Türkiye’de, demir alım-satım yapan firmalar artan talebinde etkisiyle sıkı bir şekilde çalışmaktadırlar. Özellikle sanayinin yoğun olarak bulunduğu İstanbul, Kocaeli, İzmir gibi illerde yoğun talebi karşılamak adına çalışmalarını yürütmektedirler. Sizde Fatih hurdacı firmaları ile ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun firmayı seçebilir, 7/24 hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 
fatih hurdacı
 

Fatih Hurdacı Telefonu

Hangi Tür Demir Hurdaları Dönüştürülebilir?
Hurda olan demirler inanılmaz bir kaynak oluşturmaktadırlar. İşlevini yitirmiş, hurda olmuş demirler tekrar tekrar işlenerek hammadde haline getirilip üretime katkıda bulunabilir. Sürekli olarak dönüştürülmesi demirin en güzel özelliklerinden biridir.
Demir hurdalar başta olmak üzere; fabrika atığı demir hurdalar, inşaat atıkları, tahrip olmuş makinalar, klimalar, karbon çelik demiri, paslanmaz çelik demir, sac metal demiri gibi birçok demir hurda olarak alınmaktadır. Fatih hurdacı telefonuna ulaşarak boyutu, ağırlığı fark etmeksizin demir hurdalarınızı verebilirsiniz. Firmalarımız sizden aldıkları demir hurdaları fiziksel ve kimyasal olarak dönüştürdükten sonra yeniden kazanılmalarını sağlarlar. Sizin de elinizden çıkarmak istediğiniz demir hurdalarınız varsa size en uygun bulduğunuz firmalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Böylece dönüşüme katkıda bulabilir, doğa ve ekonomi için faydalı bir adım atmış olursunuz. 
 

Fatih Hurda Fiyatları

Demir hurda fiyatlarının belirlenmesinde birkaç etken vardır. Ancak temelde Londra Metal Borsası baz alınarak belirlenmektedir. Dolayısıyla doların hareketi Fatih hurda fiyatlarında sürekli bir değişme meydan getirmektedir. Ancak belirtildiği gibi demir hurda fiyatını etkileyen tek faktör dolar değildir. Şimdi diğer etkenlere göz atalım: 
 
Talep: Güncel olarak piyasadaki talebe ve konuma göre fiyatlar değişebilmektedir. Mesela, sanayinin gelişmiş olduğu dolayısıyla fazlaca fabrikanın bulunduğu bir bölgede talep artacaktır. Bunun sebebi ihtiyacın olmasıdır ve ihtiyaç fazlalığı fiyatların yükselmesine yol açabilmektedir.
Tonaj: Alınıp, satılan hurdaların tonajı en çok dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Satmak istediğiniz hurdanın tonajı yükseldikçe doğal olarak fiyatta yükselecektir. Fakat burada konumun fiyat değişikliğini etkilediğini hatırlatmakta fayda var. Tonajı artan hurda, nakliye sürecini, maliyetini ve işçiliği etkileyecektir.
İşçilik: Sahip olduğunuz hurdanın yıkım veya söküm işlemine ihtiyacının olup olmaması fiyatı etkileyen unsurlardandır. Yine hurdanızın bulunduğu konumun geri dönüşüm merkezine olan uzaklığı işçiliği etkilemektedir. 
Konum: Az önce de belirttiğimiz gibi konum hurdanızın fiyatını büyük oranda etkilemektedir. Fatih hurdacı merkezine olan mesafe arttıkça maliyet artacaktır. Ama bazı firmalar, elinizdeki malzemenin çok kaliteli olması durumunda konum meselesini göz ardı edebilmektedir.
Kalite: Sahip olduğunuz hurdanın kalitesi fiyatı direkt etkileyen bir unsurdur. Demirler yüksek, ikincil ve düşük olmak üzere üç kategoriye ayrılırlar. Et kalınlığı ve malzemenin içeriği kategorileştirmede yardımcıdır. Doğal olarak yüksek kalitede bir demir hurdayla düşük kalitede bir demir hurdanın fiyatı aynı olmayacaktır.
fatih hurdacı telefonu
 
Fatih Hurda Alımı
Geri dönüşüm merkezlerine götürülen demir hurdalar; ayrıştırma, sınıflandırma, presleme gibi birçok aşamadan geçirilmektedir. Fiziksel ve kimyasal olarak tam bir dönüşüm söz konusudur. Buna ek olarak, tekrar hammadde olarak kullanılacak duruma getirilen demir hurdalar ekonomiye katkıda bulunur. Fatih hurda alımı yapan firmalar, dünyadaki demir rezervlerinin daha tasarruflu kullanılmasını sağladıklarından ve yeni bir iş imkânı sunduklarından oldukça önemli bir iş yapmaktadırlar. Sıfırdan üretilen demir hammaddesine nazaran maliyeti daha düşük olan demir hurdalar her türlü daha faydalıdırlar.
Demir hurdalar özelliklerine göre sınıflandırılırlar ve bu da satışını kolaylaştırır. Demir hurdalar tekrar tekrar dönüştülerek kullanıma sunuldukları ve hammadde haline getirildikleri için olabildiğince hızlı bir şekilde elden çıkarmak oldukça önemlidir.
Alanında uzman Fatih hurdacı firmalarımızla iletişime geçerek sizde elinizde bulunan demir hurdalar için fiyat alabilir ve satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Fatih Hurda Alan Yerler
Fatih hurdacı, ilk olarak hurdacılardan olmak üzere çevre bölgelerden hurda alımı yapmaktadırlar. Bu bölgede bulunan hurda firmaları, sahip oldukları araçları ile istenilen adresten hurdaları alırlar. Gerekli değerlendirmeleri yaparak bir fiyat belirler ve nakit olarak ödeme yaparlar. Hurda firmaları, alım-satım yaparak geri dönüşüme inanılmaz katkıda bulunurlar. Fatih hurdacılar, geri dönüşümü mevcut birçok hurdayı alarak dönüştürürler. Alınan hurdalar, doğaya zarar vermeyecek şekilde firmalara ait depolarda saklanmaktadır. Daha sonra geri dönüşüm merkezlerine gönderilmekte ve hammadde haline getirilmektedir.
Fatih hurda alan yerler ile iletişime geçmek için web sitemizde bulunan iletişim adreslerini ve telefon numaralarını kullanabilirsiniz.
 

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları