hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı firmaları arasında yer alan işletmeler, İstanbul’da konaklayan pek çok insanın aradığı ve araştırdığı yapılardandır. Bunun temel sebebi İstanbul gibi metropol yapısındaki bir şehirde üretim ve tüketim faaliyetlerinin aynı oranda fazla olmasıdır. 15 milyonu geçkin nüfusa sahip İstanbul’da her gün tonlarca atık açığa çıkmaktadır. Kaynakların tasarrufu adına önemli bir yere sahip olan geri dönüşüm faaliyetleri de hurda firmaları ile başlamaktadır. Diğer bir deyişle geri dönüşümü sağlamak adına ilk yapmak gereken, hurda firmaları ile iletişime geçmek olacaktır.

İstanbul’un hemen hemen her ilçe ve mahallesinde geniş bir hizmet ağına sahip olan firmaların, İstanbulluya sunduğu sayısızca hizmet vardır. Bunlar:
  • Metal hurda alımı ve satımı
  • Kağıt hurda alımı ve satımı
  • Plastik hurda alımı ve satımı
  • Evden-Fabrikadan hurda alımı
  • Nakliye hizmetleri
  • Geri dönüşüm hizmetleri
  • Hurda karşılığında bina yıkımı
  • Çatı sökümü
  • Elektrik tesisatı sökümü
  • Kapı ve pencere sökümleridir.
Elinizde kilogramlarca hurda var ve hurdaların değeri hakkında fikir sahibi değilseniz de, İstanbul hurda firmaları ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Hurdanın çeşit ve türüne göre yapılan fiyatlandırmalarla ile en güncel ve en doğru fiyat bilgisine erişebilirsiniz.
istanbul hurdacı
 

Kağıthane Hurdacı Firmaları

Kağıthane hurdacı firmaları, geliştirdiği çalışma sistemleri ile Kağıthane ve çevresindeki alanlara geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Güvenilir ödeme yöntemleri kullanılan firma içerisinde her gün yüzlerce kilogram hurda toplanmakta, temizlenmekte ve ayıklanmaktadır. Hurda alım satım işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Firmanın sağladığı ödeme yöntemleri nakit bir şekilde müşterinin yararı gözetilerek gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Hurda Firmaları ve Hizmetleri
 

Esenyurt Hurdacı Firmaları

Esenyurt hurdacı; hurda alım satım, hurda karşılığı bina yıkımı ve geri dönüşüm hizmetlerini Esenyurt’ta yer alan mahallelerin tümünde gerçekleştirmektedir. Firma üzerinden bakır, demir, krom ve sarı hurda gibi hurda materyallerine ek olarak plastik ve kağıt atıklarını da değerlendirebilirsiniz. Siz de hurdalarınızı çöpe atmak yerine Esenyurt hurda firmasına satarak maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hurdacılık hizmetlerinden yararlanarak büyük avantajlar sağlayabilirsiniz.
 

Maltepe Hurdacı Firmaları

Maltepe hurdacılık sektörü içerisinde önemli yere sahip ilçelerden biridir. Yasalar çerçevesinde oluşturulmuş tesislerde, geri dönüşüm değerine sahip her çeşit hurdanın alımı personeller tarafından sağlanmaktadır. Evinizden hurdalarınızı ek ücreti mukalabilinde alabilmektedir. Fabrikalarda her gün oluşan tonlarca atık malzemenin alımını sağlamaktadır. Çünkü belirlenen yönetmelikler gereğince, fabrikalar üretim faaliyetleri neticesinde oluşan atık maddeleri geri dönüşüm noktalarına iletmek zorundadırlar. Bu noktada Maltepe hurdacı; Bakır, demir, paslanmaz krom ya da sarı hurda gibi alaşımları doğrudan satın alarak bu hizmeti sağlamaktadır.
 
Bayrampaşa Hurda Firmaları
İstanbul Bayrampaşa hurdacı, geri dönüşüm faaliyetleri içerisinde varlığını sürdürmekte olan firmalar arasında yerini almaktadır. Güncel hurda fiyatları üzerinden hurda değerlemesi yapan Bayrampaşa  hurdacı, nakit ödeme yöntemleri sayesinde müşterilerine doğrudan hurda değerini iletmektedir. Plastik, metal ve kağıt içerikli hurdaları kilogram bazında fiyatlandırmaktadır. Firma, fiyatlandırma sisteminin içerisinde hurdanın durumunu, türünü ve çeşidini göz önünde bulundurmaktadır. Londra Metal Borsası gibi hurda fiyatlarını etkileyen etkenleri takip ederek, güncel hurda fiyatları listesine hakim bir şekilde hurda ticareti yapmaktadır.

Avcılar Hurdacı Firmaları
Avcılar hurdacı firmaları, uzman personelleri ve çevre dostu tesisi ile yıllardan beri hizmet vermektedir. Artan hammadde ihtiyaçlarına cevap oluşturan geri dönüşüm işlemlerinde, her gün binlerce kilogram hurdayı hazırlamaktadırlar. Tesis içerisinde hurda faaliyetlerine ek olarak Avcılar’da mahalle mahalle seyyar hurda alım ve satımı da gerçekleştirilmektedir. Evinizde yer kaplayan, kullanım süresini doldurmuş ve tamir edilemeyen ev eşyalarınızı da satarak değerlendirebilmeniz mümkündür. Bunun için ilgili hurda firmasını arayarak nakliye hizmeti talep edebilirsiniz.
İSTANBUL HURDACI NUMARASI

Kartal Hurdacı Firmaları
Kartal hurdacı firmaları içerisinde her gün tonlarca hurda geri dönüşüm işlemlerine tabi tutulmak için hazırlanmaktadır. Bunların arasında hurda toplama, hurda temizleme ve ayıklama işlemleri yer almaktadır. İşlemleri büyük bir titizlikle gerçekleştiren firma, hurda karşılığı bina yıkımı da gerçekleştirmektedir. İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği kapsamında yapılan işlemlerde personelin ve çevrenin güvenliği ön planda tutulmaktadır. Bu noktada herhangi bir sorun yaşanması söz konusu olmamaktadır.

Sultangazi Hurdacı Firmaları
Sultangazi hurdacı firmaları, İstanbul’da sağladığı geniş hizmet ağı sayesinde her gün yüzbinlerce hurdanın geri dönüşüm yöntemleri ile tekrar kullanılmasına aracı olmaktadır. Üstün kaliteli hizmet standartları ile ticaretini gerçekleştirmek istediğiniz hurda eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı Firmaları
Ümraniye hurdacı firmaları, geri dönüşüm faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde önemli bir aracı olarak var olmaktadır. Ev, okul, işyeri, fabrika ya da şantiye alanları kısacası neresi olduğu farketmeksizin her yerden hurda alımı gerçekleştirmektedir. Evden-fabrikadan hurda alan firmalar arasındadır. Nakliye hizmetini de diğer hurda hizmetlerine ek olarak gerçekleştirmektedir. İstanbul hurda firmaları ile iletişime geçmeniz halinde talep edeceğiniz hizmetleri sağlatabilirsiniz.

Hurdacını Bul platfromu ile İstanbul’da hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız, en güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da bulunan bir hurda firması iseniz de, işletmenizin tanıtımını Hurdacını Bul ile gerçekleştirebilirsiniz.


  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları