hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

İzmir Hurdacı

izmir hurdacı

İzmir hurdacı, İzmir’in tüm bölgelerinde kapsamlı bir şekilde hizmet vermektedirler. Türkiye’nin en fazla nüfusuna sahip 3. Şehri olan İzmir’de her gün tonlarca evsel, endüstriyel ve fabrika atığı meydana çıkmaktadır. Bu atıkların büyük bir oranı geri dönüşüm değerine sahiptir. Kaynak, para ve enerji tasarrufu sağlayan geri dönüşüm işlemleri ekonomik yapıda bir faaliyet silsilesi olduğundan üretim yerlerinde tercih edilmektedir. Bu noktada İzmir hurda alan firmalar, geri dönüşüm işlemlerine aracı olan kurumlar olarak varlığını sürdürmektedirler.
 

İzmir Hurdacı Hizmetleri

İzmir hurdacı hizmetleri kapsamında pek çok işlem gerçekleştirilmektedir. Uzman personel ve teknolojinin son ürünü makinelerle sağlanan hizmet standartları, yüksek bir seviyeye taşınmaktadır. İzmir hurdacı firmasının sağladığı hizmetler şunlardır:
  • Hurda alımı ve satımı (Demir, bakır, alüminyum, krom gibi metallerin yanısıra plastik, karton ve cam alımı da sağlanmaktadır.)
  • Hurda geri dönüşümü
  • Evden-fabrikadan hurda alımı
  • Toptan hurda alımı
  • Hurda nakliyatı hizmetleri
  • Hurda karşılığı bina yıkımı
  • Çatı, tesisat, kapı ve pencere sökme
  • İzmir Karşıyaka Hurda Alan Firmalar
İzmir Karşıyaka hurda alan firmalar, ilçe bazında yüksek kalibrede önemli hizmetler vermektedir. Hurda alımı ve satımı başta olmak üzere, geri dönüşüm ve nakliye hizmetlerini de sağlayan firma, eşsiz çalışma sistemi ile herkesin ihtiyacına cevap vermektedir. Ev, fabrika, şantiye, okul ya da işyeri farketmeden her alanda bulunan atık ve hurda niteliğindeki eşyaların alım ve satım faaliyetlerini yürütmektedir.


İzmir Buca Hurda Alan Firmalar

İzmir Buca hurda alan firmalar olarak sunduğu hizmetlerle, Buca’da fark yaratmaktadır. Alanında uzman çalışan ekipleri ve modern teknolojiye ayak uydurabilen makineleri ile müşteri memnuniyet odaklı çalışma profili oluşturmaktadır. Demir, bakır, krom, alüminyum içerikli hurda malzemelerin alımını sağlamaktadır. Buna ek olarak kağıt ve plastik gibi materyalleri de piyasa fiyatlandırma üzerinden satın almaktadır.


İzmir Bornova Hurdacıları

İzmir Bornova hurda alan firmalar, hurda arabadan hurda ev eşyalarına kadar geniş bir hurda ticareti perspektifi oluşturmaktadırlar. Londra Metal Borsası’nda endekslenmiş fiyatlar üzerinden gerçekleştirilen alımlar, geri dönüşüm işlemlerine aracı olmaktadır. Hurda eşyalarınızı çöpe atmak yerine, Bornova hurdacı tesisine getirerek üzerinden maddi kazanımlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca nakit ödeme yöntemleri ile hurdalarınızın parasal karşılığını anında elde edebilirsiniz.
 
İzmir Doğanlar Hurdacıları
İzmir Doğanlar hurda alan firmalar, İzmir bölgesindeki hurdacılık sektörüne önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Yasalarla faaliyete geçirilmiş Doğanlar hurda tesislerinde hurda toplama, hurda ayıklama, hurdaları çöpten ayrıştırma ve türlerine göre kategorileme gibi çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Tesis içerisinde gerçekleştirilen işlemlerin ardından, geri dönüşüm faaliyetlerinin devam edilmesi için ilgili fabrikalara ayrı ayrı aktarılmaktadır.
 
İzmir Pınarbaşı Hurdacıları
İzmir Pınarbaşı hurda alan firmalar; hurda alım satımı, hurda değerleme, hurda geri dönüşümü ve hurda karşılığı bina yıkımı faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilen firmalarda, belediye ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gibi kurumlardan gereken izinler alınmakta olup, çalışmalar yüksek güvenlik önlemleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bina yıkım işlemlerinin bitmesinin ardından, yıkım alanında kalan molozlar firma tarafından tesise götürülmektedir. Bunun sonucunda da hurdalar türlerine göre ayrıştırılmaktadır. Sonrasında, geri dönüşüm firmalarına iletilerek hammadde haline getirilmektedir.
 
İzmir Işıkkent Hurdacıları
İzmir Işıkkent hurda alan firmalar, her gün geri dönüşüm firmalarına binlerce kilogram hurdayı hazırlamaktadır. Hurda hazırlama işlemlerini itina ile gerçekleştirilen firmalar, hurda karşılığı bina yıkımları da gerçekleştirlmektedir. Bu hizmetlerde, yıkım karşılığında hurda temin edilmektedir. Dolayısı ile hurda materyaller hizmetin parasal karşılığı olmaktadır. Işıkkent bölgesinde iyi ve güvenilir bir hurda hizmeti alabilirsiniz.
izmir hurdacı numarası  
İzmir Hurdacılar Sitesi
Tüm hurda türlerinin alımı, geri dönüşüm faaliyetleri ve hurda karşılığı bina yıkımı işlemleri gerçekleştirilmiştir. Kaliteli hurda hizmetleri ile elektronik eşya hurdası, araba hurdası, akü hurdası, inşaat demiri hurdası, pimapen hurdası ve endüstriyel atıkları satın alınabilmektedir. Güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde hurdaların parasal karşılığını hemen alabilmektesiniz.

Hurda alım satım işlemlerinin yanısıra geri dönüşüm işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Bu noktada her gün tonlarca hurdanın geri dönüşümü sağlanmaktadır. Hurdalar kullanılarak, üretim sağlanabilecek hammaddeler meydana getirilmektedir. Bu sayede ihtiyaç oluşan ürünlere ekonomik ve çevresel bir yolla ulaşılabilmektedir.
 
İzmir Güncel Hurda Fiyatları
İzmir güncel hurda fiyatları, Londra Metal Borsası’na göre değişim göstermektedir. Buna ek olarak fiyatlandırma konusunda hurdanın durumu ve ağırlığı da etki etmektedir. Kilogram bazlı sunulan fiyatlandırmalarda, hurdaların türlerine göre de fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Hurda fiyatları dövizdeki kur dalgalanmaları nedeniyle değişken bir tabloya sahiptir. Bu nedenle hurdalar sabit bir fiyatlandırma söz konusu değiidir. Elinizdeki hurdaların maddi değerlerini merak ediyorsanız, İzmir hurda firmaları ile iletişime geçerek hurdalarınızın görsellerini iletebilirsiniz. Buna ek olarak hurda değerlemesi yapan personellerden, hurdalarınızın yaklaşık değerlerini öğrenebilirsiniz.

Hurdacını Bul platformları sayesinde İzmir hurda firmalarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye en yakın hurda firmasının iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Güvenilir ve kalite hurda hizmetleri sayesinde hurdalarınızdan maddi kazanımlar elde ederek, geri dönüşüm faaliyetlerine aracı olabilirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

İSTANBUL HURDACI
Hurda demir        
Hurda bakır         
Hurda alüminyum
Hurda kablo         
Hurda sarı            
Hurda çinko          
Hurda kurşun 
      
hurda fiyatları
Hurda demir fiyatları        
Hurda bakır fiyatları         
Hurda alüminyum fiyatları
Hurda kablo fiyatları         
Hurda sarı fiyatları            
Hurda çinko fiyatları         
Hurda kurşun fiyatları