Hurda Alım Satımı

Malatya Hurdacı

Malatya hurdacı kapsamında verilen hizmetler İstanbul Hurdacı firmamız aracılığıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Hizmetimiz, Malatya il sınırları ve çevre ilçelerin tamamını kapsamaktadır. Bu kapsamda hizmetimiz geri dönüşümü yapılabilecek tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmektedir.

Alımını gerçekleştirdiğimiz hurda malzemeler, İstanbul Hurdacı firmamıza ait son teknoloji geri dönüşüm merkezimize getirilip tekrar kullanılabilecek hale gelmektedir. Uzun zamandır hurda alanında profesyonel çalışmaları ile tanınan İstanbul hurdacı firmamız, Malatya hurdacı hizmetlerini de sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Malatya Hurdacı hizmetimizden hurda anlamında destek almak isteyen tüm müşterilerimize taşıma, ayrıştırma, ödeme gibi birçok konularda firmamız tarafından yardım edilmektedir. Hurdacı hizmeti kapsamında, Doğu Anadolu Bölgesindeki en büyük geri dönüşüm merkezlerinden biri olarak anılmaktayız. Tarafımızca verdiğimiz hizmetler içinde hiçbir aksama olmayacağını garanti ediyoruz. Tüm bu konular ile ilgili merak ettiğiniz konularda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz İstanbul Hurdacı internet sayfasında yer almaktadır.

Malatya Hurdacılar Sitesi

Malatya hurdacılar sitesi, Doğu Anadolu bölgesinde bilinen en büyük hurdacı merkezlerinden biridir. Site içerisinde uzun zamandır kesintisiz olarak çalışmalarını sürdüren Malatya Hurdacı, bu anlamda oldukça profesyonel işler yürütmektedir. İstanbul Hurdacı firmamız aracılığıyla sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında tüm hurda alımları sıkıntısız bir şekilde yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçen müşterilerimizle ilk etapta ön görüşmeler yapılır. Daha sonra anlaşma sağlanması halinde adres bilgileri alınır ve hizmet araçları en kısa sürede belirlenen adrese gelir.

Malatya hurdacı hizmetleri il merkezi dışında;

 • Akçadağ,
 • Arapgir,
 • Arguvan,
 • Battalgazi,
 • Darende,
 • Doğanşehir,
 • Doğanyol,
 • Hekimhan,
 • Kale,
 • Kuluncak,
 • Pütürge,
 • Yazıhan ve Yeşilyurt ilçelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Malatya hurdacılar sitesi

Bunun dışında, il merkezine mesafe olarak yakın çevre illerde de Malatya hurdacı faaliyetleri kapsamında hurda alım çalışmalarını yürütüyoruz. İsmi geçen tüm bölgelerde fabrika, ev, iş yeri, otel gibi mekanlarda bulunan ve geri dönüştürülebilecek tüm malzemelerin alımını gerçekleştiriyoruz. Hurda alınacak müşterilerle anlaşma sağlandıktan sonra hizmetimiz bünyesinde satın alınan tüm hurdaların ödemesi yerinde ve nakit olarak yapılmaktadır. Bu konuda müşterilerimize herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağı her daim garanti ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurdacı Ödemelerini Müşteriye Nasıl İletilir?

Hurdacı firmamız, müşteri ile anlaşma sağladığında hurda fiyatları doğru bir şekilde hesaplanır. Bundan sonra ödeme aşamasına geçilir. Müşterilere yapılan ödemeler her zaman yerinde ve nakit olarak yapılmaktadır.

Hurdacı Şubesinin Hizmet Verdiği Yerler Nerelerdir?

Şubemiz, Doğu Anadolu Bölgesi içinde, il merkezine yakın pek çok yerde hizmet vermektedir. Bunun yanında Malatya’ya bağlı tüm ilçelerde de çalışmalarını sürdürmektedir.

Malatya Hurdacı Nakliye Ücreti Alıyor mu?

İl merkezine uzak bölgelerden hurda alımı yaparken yol ücreti fiyatın içine dahil edilmektedir. Yol ücreti firmamız tarafından karşılanmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara